Kurumsal

Misyonumuz

Giderek artan ve çeşitlenen üretim yöntemleri sonucu ortaya çıkan ürünlerin ambalajlanmasında uzman kadromuzla yapılan çalışmaları müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, kurumsal verimliliğimiz ile tüm kaynaklarımızı kullanarak müşterilerimize rekabette karlılık sağlamak, çalışanlarımıza, topluma ve ülke ekonomisine daha çok değer katmaktır.

Vizyonumuz

Giderek artan rekabet ortamında ürettiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin imajını güçlendiren, markalaşmalarına yardımcı olan, müşteri memnuniyeti sağlayan, bulunduğu alanda lider bir ambalaj firması olmak ve Teknolojik gelişmeleri küresel olarak takip ederek müşterilerine en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

SBS Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş , yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen, yıllardır sektörün içinde olan ve piyasada kendini kanıtlamış şirketlerle ortaklığı sebebiyle sektöre hiç yabancı olmayıp hızlı bir giriş yapmıştır. Son teknoloji ekipmanlarıyla tamamen müşteri odaklı çalışmayı ve %100 müşteri memnuniyetini prensip haline getiren SBS Ambalaj, müşterilerine akıllı ambalajlama çözümleri sunar. Fabrikası İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan SBS Ambalaj, konumu ve tecrübesi itibariyle Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlayacak kapasitesi mevcuttur. Ayrıca Doypack torba sağlayıcısı olarak Türkiye’nin yurtdışı pazarına açılan kapısı olmayı hedeflemektedir. Müşteri İlişkileri Yönetimi’ni başarılı şekilde uygulayan SBS Ambalaj, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin paketleyeceği ürüne değer katmaktadır. Teknolojik gelişmeleri küresel olarak takip ederek müşterilerine en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. İnsan sağlığına ve çevreye son derece önem veren SBS Ambalaj fabrikasının altyapısını ulusal ve uluslararası sağlık sertifikalarının şartlarına göre düzenlemiş olup, kısa sürede bu belgeleri almaya hak kazanacaktır.

Flexo ve Rotogravure

10 renge kadar 1250 mm eninde baskı imkanı sunuyoruz.

Kilit Uygulaması

Müşterilerimize ambalajlarında kullanımı kolay ve güvenli hale getiren kilit uygulaması sunuyoruz.

Lazer Perforasyon

Müşterilerimize kolay açılabilir ambalajlar sunmaktayız.

Askı Deliği ve El Geçme

Müşterilerimizin ambalajlarının raflara asılabilmesi için farklı el geçme uygulamaları yapılmaktadır.

Spout Uygulaması

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı kapak uygulamaları sunuyoruz.

Double Cutting

Üstün kesim teknolojimiz ile ambalajların görselliğinde mükemmellik sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi almak için
Call Now ButtonHemen Sipariş Ver!